NAŠE PSY

Felhit Asmara Sugar Wild Rane (*16.7.2017) má síce päť mien, ale pre svojich blízkych to je iba Asmara, Asmarka, Asma či Asmi. Vyrovnaná povahou, niekedy tvrdohlavá bradáčka, ale usilovná, a predovšetkým starostlivá matka. Prvá chovná suka našej chovateľskej stanice má najideálnejšie bradáčske rozmery podčiarknuté bezchybným zdravotným stavom overeným sériou špecializovaných testov.

Absolvované zdravotné vyšetrenia: MAC (N/M – clear), PRA-LL-C (clear), DNA profil, luxácia pately (free)

Aura Ragendorf (*24.9.2019) sa narodila v prvom vrhu našej chovateľskej stanice. Čo sa týka správania, oproti svojej mame Asmare je plná kontrastov – je to živá, temperematná a veľmi vnímavá sučka, ale zároveň je veľký maznák. Má potenciál byť úspešná v športovej kariére agility.

Nie je ani chovným psom, nie je ani chovnou sukou, nie je ani zberačom medailí z výstav. Napriek tomu je ho vždy a všade najviac počuť. Pomyselnou hviezdou našej chovateľskej stanice je pes maďarskej vyžly, Lanvin Everest Gurdau (*11.7.2013). Nikto neľúbi tak ako on. Na jeho árie sa nechytá ani operný spevák z milánskej La Scaly. Komplikovaný povahou, oddaný na život a na smrť. To je Everest, náš ochranca a skvelý náhradný otec.

Posted in Nezaradené